czwartek, 21 października 2010

2. Pudełko

Technika origami jest mi bardzo dobrze znana, wykorzystuję ją w swoich pracach od dawna. Oto przykład origami użytkowego - pudełko z ośmiu modułów, tzw. "Spiral Box" autorstwa Tomoko Fuse.

8 komentarzy:

 1. Bardzo lubię to połączenie kolorów. Czy dobrze się domyślam, że jest bez użycia kleju?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekoczyna masz rację, to origami w czystej formie bez użycia kleju:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale dajesz zmiany z tymi pudełkami!!!Przecudne są - tzn. to tu i to, które widziałam wczoraj na żywo:)Trzymam za słowo, że kiedyś poprowadzisz warsztaty i zdradzisz tajemnicę jak je robić!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale przepiękne! super wyszło! czy jest bardzo pracochłonne? pozdrawiam serdecznie, czekam na odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Nie bardzo wiem, jak odpowiedziec, bo każdy składa w swoim tempie, jedni szybciej, inni dłużej. Ja bardzo lubię origami, składam z przyjemnością, takie pudełeczko składam dośc szybko (ale jest z ośmiu elementów, więc trochę czasu potrzeba;) )

   Usuń
 5. Czy mogłaby Pani zamieścić jakąś instrukcję obsługi, żeby pokazać jak takie pudełko zrobić? Zanim człowiek nauczy się samodzielnie takie cuda wymyślać, to jednak musi przepracować sporo czasu odtwarzając. Ja dopiero zaczynam się bawić w origami. Dodam, że pudełko to miałoby być częścią prezentu świątecznego. Zostawiam mój adres mailowy: damian.markiewicz.91@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam na moim blogu i w fantastycznym świecie origami:) Już piszę na maila:)

   Usuń

Dziękuję za pozostawiony ślad odwiedzin:)